Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

PRAVDA O TEXASKÉM MASAKRU!

Sice v Texasu ani nikde jinde žádný masový vrah Thomas Hewitt nežil, ale film byl ovlivněn příběhem vraha, kanibala, nekrofila a bůh ví co ještě Eduarda Geina.... S motorovou pilou neměl nic společnýho, snad jen to, že se jeho poslední oběť našla zohavená v kůlně na dříví....Musím teda říct,že pravda je někdy krutá...

Eduard Gein
Narozen: 1906
Zemřel: 1984
Popis: Vrah, kanibal, nekrofil

Eduard Gein se narodil v roce 1906 na farmě ve Wisconsinu, sedm mil od města Plainfieldu. Žil tam se svým bratrem Henrym, matkou a otcem. Podle sousedů byl velmi plachý a uzavřený. Matka byla velmi věřící a podle toho syny vychovávala. Otec byl alkoholik a v roce 1926 zemřel. Za pár let zamřel i Henry, údajně při hašení požáru. Kdo ví jak těmto úmrtím Eduard pomohl. V roce 1945 mu zemřela i jeho milovaná matka.
Eduardovi bylo 39, byl sám, a začal se vyhýbat ostatním lidem. Začal číst lékařské knihy o anatomii a pitvách a zablokoval si všechny pokojena jeho farmě kromě ložnice a kuchyně. Nikdy se nesmířil s tím, že jeho matka zemřela, a několikrát se neúspěšně pokusil "Vykopat z hrobu" a vzít ji domů. Když se mu to nepovedlo, stáhl jí alespoň z kůže, a kůži si zachoval. Přiznal se, že se často převlíkal ženské "kůže" a rád nosil oblečení své matky. Tato úchylka se brzy stala posedlostí. První vážný signál jeho nemoci přišel, když v noci začal vykrádat čerstvé hroby. Bral si části lidských těl domů, kde si je zachovával. Podařilo se mu to uchovat v tajnosti několik let. Vzrušovaly ho myšlenky na svojí kastraci. Nakonec se rozhodl, že mu bude stačit, když si na sebe našije ženskou kůži. Brzy si ušil pás z lidských bradavek, triko ušité z lidské kůže, které nosil jen na "speciální příležitosti"nebo ozdoby vyrobené z lidských nosů. Z lebek si dělal mísy, nebo si je vystavoval v ložnici. Jeho potřeba vyrábět si z části lidských těl oblečení a věci se zvyšovala, ale všechny hroby už nebyly dostupné. V tu chvíli došlo k první "dokázané" vraždě. Jeho obětí se stala jednapadesátiletá Mary Hogan, která pracovala v hospodě Pine Grove, šest mil od Geinovy farmy. Zmizela 6. prosince v roce 1954. Jehou druhou obětí se stala Bernice Worden, matka místního šerifa. Zastřelil jí 16. listopadu 1957 v jejím železářství. Eduardu byly dokázány jen dvě vraždy. Berenice byla nahá nalezena v kůlně na dříví pověšená za nohy, bez hlavy, bez vnitřností a její srdce měl Ed v hrnci v kuchyni. Byly mu dokázány pouze dvě vraždy a drancování hrobů, ale ne ke kanibalismu a nekrofii. V zimě roku 1957 byl odsouzen k doživotnímu trestu. (já bych ho dal rovou na křeslo).... Zemřel 26. července roku 1984. Je pohřben v Planfieldu. Gein tvrdil, že zabité ženy mu připomínaly jeho matku. V jeho domě ale byly nalezené i ostatky jiných těl. Navíc se v těchto letech poblíž stratily dvě dívky, u ktrých se našli jen šaty - těla už nikdy.

Edem Geinem byl ovlivněn film: Texaský masakr motorovou pilou, Psycho a postava Buffalo Billa z Mlčení Jehňátek. Jeho samostatný příběh je zpracován ve filmu Zrůda Ed Gein (In the Light of the Moon).

Tady se to stalo: :-!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Albatross : Blood pressure plan

(AUrbawnRoorb, 8. 10. 2018 9:14)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pas-cher-france/

Momentous and Improper Blood Pressure Symptoms

(Ahaxethich, 30. 7. 2018 12:46)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-en-ligne-france/

jas

(jas, 24. 7. 2013 14:25)

tak nikoho visaj a budeš jí mít hodně

bojim bojim

(yvabg, 24. 7. 2013 14:20)

to je hnus bojim bojim

fagfds

(gsdfgds, 6. 7. 2013 15:17)

Dat ho na křeslo to si myslím, že by trpěl míň než za doživotí

...

(Peta, 27. 1. 2012 19:34)

Aj mi napadlo, že je to skôr námet na Psycho, ako na Texas....

kkti

(bnm, 26. 2. 2011 11:37)

Uvedu vše na pravou míru - pedofil to sice nebyl a kanibal ano, jakjinak byste vysvětlili to že si "hrál" s mrtvolami, že vyráběl různé předměty z kostí a kůže. Mezi jeho trofeje patřili např. ženské genitálie, které si přivazoval za své vlastní (nechutní). S motorouvou pilou neměl nic společného(je to jen postava z filmu), protože své oběti nijak nelákal na farmu, ale jezdil za nima do města kde je obyčejným způsobem zabíjel tak že je střelil revolverem do hlavy.A dále zajímalo by vás jak na Eda přišli??? Tak jo - Bernice Wordenová vedla železářství na Plainfieldské hlavní třídě. Gein ji opět zblízka zastřelil a odvezl dodávkou, patřící oběti. Syn Bernice Wordenové, který se vrátil z lovu, nahlásil zmizení své matky. Policie přišla na Eda vyloženě náhodou. V železářství našla stvrzenku na nemrznoucí směs do zámku. Zástupce šerifa si vzpomněl, že mu místní podivín Ed Gein řekl, že bude kupovat nemrznoucí směs. Gein se dále ptal mladého Wordena, zda půjde na lov. Šerif vyrazili na Geinovu farmu 7 mil od Plainfieldu, aby se ho zeptal na tyto zvláštní náhody.--Takže z toho vyplývá že žádnou motorovku neměl, takže nějakej kokot se prostědíval na film a věřil tomu =D naivka.A dále své oběti zabíjel na místě a svou dodávkou si je odvážel na svou farmu, kam je dovezl už mrtvé-stáhnul je z kůže a z kostí si vyráběl určité předměty.

lol

(Fr3nk, 14. 3. 2010 11:21)

A nekrofil uz vubec ne ty kryple :)

gdfg

(Fr3nk, 14. 3. 2010 11:20)

Zadny nekrofil ani pedofil či co tam píšeš to nebyl, byl to vrah a psychopat, s motorovou pilou měl dost spolecne, protoze se nasla jako jeden z dukazu toho vseho...kanibal to taky nebyl, jen jeho rodina mela kanibalisticke sklony, tak se zamysli nad tim co tu píšeš za sračky

uff

(mima, 26. 12. 2009 17:05)

to je hrozne suhlasim na kresloooooooooo....

asdfghj

(Ed Gein, 22. 4. 2009 17:20)

Ses mrtvej!

asdfghj

(Ed Gein, 22. 4. 2009 17:18)

Dnes v 24.24 zemres!!!!!!!!!!!!Z pozdravm Leatherface!!!!!!!!!!!!!

zdroj

(lanyz, 20. 2. 2009 10:57)

Stéphane Bourgoin
SERIAL KILLERS


v teto knize jsou rozepsane detaily vicero masovych vrahu,je zde i jiz zminovany Eduard Gein

Hmmmmmm

(Miky, 29. 12. 2008 18:57)

Je to masakrozni pribeh,hrozne me to zajima.admine proim posli mi nake zdroje od kud i cerpal proim.dekuji
m.yoda@email.cz

PRAVDA

(Richard, 7. 11. 2007 18:04)

Chcel by som sa spýtať či to je pravda s tým filmom či naozaj bol taký akého ho v tom filme ukazovali a či robil také vraždy

Krev

(Gift a Filoosof, 12. 6. 2007 15:52)

Mas tu malo krve :)